Yläpalkki
Yläpalkki
Gleb
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Gleb arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Pahan kosketus (1958)
(Touch of Evil)
10
10
10
Panssarilaiva Potemkin (1925)
(Bronenosets Potyomkin)
9
Räsynukke (1955)
(The Night of the Hunter)
9
Auringonnousu (1927)
(Sunrise: A Song of Two Humans)
9
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
9
9
Suuri gangsterisota (1984)
(Once Upon a Time in America)
9
Ystävät hämärän jälkeen (2008)
(Låt den rätte komma in)
9
Ei sanaakaan (2006)
(Ne le dis à personne)
9
9
9
9
Slummien miljonääri (2008)
(Slumdog Millionaire)
9
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
9
9
9
Puhallus (1973)
(The Sting)
9
9
1 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja