Yläpalkki
Yläpalkki
Usva
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
007 - Timantit ovat ikuisia (1971)
(Diamonds Are Forever)
8
Viimeinen keisari (1987)
(The Last Emperor)
8
Riehakas ryöstö (1969)
(The Italian Job)
8
8
007 ja lupa tappaa (1989)
(Licence to Kill)
8
Star Trek: Ensimmäinen yhteys (1996)
(Star Trek: First Contact)
8
8
Alien 3 (1992)
(Alien³)
8
007 vaaran vyöhykkeellä (1987)
(The Living Daylights)
8
8
8
8
Prinssille morsian (1988)
(Coming to America)
8
8
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
8
Once Upon a Time in China VI (1997)
(Wong Fei-hung chi saiwik hung si)
8
Beverly Hills kyttä (1984)
(Beverly Hills Cop)
8
8
Star Trek III: Spockin paluu (1984)
(Star Trek III: The Search for Spock)
8
previous
1 ... 7 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja