Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
3
Mustat donkkaa tykimmin (1992)
(White Men Can't Jump)
2
Rautajätti (1999)
(The Iron Giant)
2
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
2
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
2
Bikini Bandits (2002)
"
Potaskaa.... piste siitä että tässä on nättejä tyttöjä bikineissä.
"
2
Anakonda (1997)
(Anaconda)
2
Monster - Aileen Wuornos (2003)
(Monster)
2
Eläintohtori 2 (2001)
(Dr. Dolittle 2)
2
Dante's Peak (1997)
2
Ameriikan raitti (1990)
2
Wing Commander (1999)
2
Double Team - kova kaksikko (1997)
(Double Team)
2
Mestarit 2 (1994)
(The Mighty Ducks 2)
2
Akvaariorakkaus (1993)
2
2 Fast 2 Furious (2003)
2
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
2
American Ninja (1985)
2
Animatrix (2003)
(The Animatrix)
2
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
"
ehkä parempi kun aiempi, mutta ihan napanöyhtäähän nää molemmat on. Ainoo hyvä juttu tässä oli se läppä mitä se yks heitti isälleen... muute täyttä potaskaa.
"
2
1
... 56
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute