Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Air America (1990)
4
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
"
Jossain tätä kehuttiin, mutta mää en tajua kyllä että mitä hyvää tässä on, leffa ei tuo mitään uutta ja muutenkin on aivan paska. Mutta katoin sentään kokonaan että ei se ihan luotaantyöntävä ollut.
"
4
Exterminator (1980)
(The Exterminator)
4
Men in Black II - miehet mustissa II (2002)
(Men in Black II)
4
Peto II (1998)
(Species II)
4
Nousukausi (2002)
"
ihan turha leffa.
"
4
Hook - Kapteeni Koukku (1991)
(Hook)
4
Anna Karenina (1997)
4
Ihmissusi Pariisissa (1997)
(An American Werewolf in Paris)
4
Ladattu ase (1993)
(Loaded Weapon 1)
4
Ichi the Killer (2001)
(Koroshiya 1)
4
Amistad (1997)
4
Christine - tappaja-auto (1983)
(Christine)
4
Scream 2 (1997)
4
Mestarit (1992)
(The Mighty Ducks)
4
Kauhun oppitunnit (1998)
(The Faculty)
4
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
4
Super Troopers - aina valmiina! (2001)
(Super Troopers)
4
101 Dalmatialaista (1996)
(101 Dalmatians)
4
Space Jam (1996)
4
1
... 50 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute