Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Donnie Darko (2001)
7
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
7
Tappava ase 4 (1998)
(Lethal Weapon 4)
7
Event Horizon - viimeinen horisontti (1997)
(Event Horizon)
7
Taisteluplaneetta Galactica (1978)
(Battlestar Galactica)
7
Full Metal Jacket (1987)
7
Viimeinen linnoitus (2001)
(The Last Castle)
7
Dude, Where's My Car? (2000)
7
Ihmeellinen on elämä (1946)
(It's a Wonderful Life)
7
Guru (2002)
(The Guru)
7
Jin-Roh: The Wolf Brigade (1998)
(Jin-Rô)
7
Herra Deeds (2002)
(Mr. Deeds)
7
Jeanne d'Arc (1999)
(Joan of Arc)
7
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
7
Zoolander (2001)
7
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
7
Bumerangi (1992)
(Boomerang)
7
Identtiset kaksoset (1988)
(Twins)
7
Windtalkers (2002)
7
Waterworld (1995)
7
1
... 17 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute