Yläpalkki
Yläpalkki
ey73722
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän ey73722 arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Rakkauden arpa (1994)
(It Could Happen to You)
3
3
3
Kaikki kauniit hevoset (2000)
(All the Pretty Horses)
3
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
3
3
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
3
3
Muumio (1999)
(The Mummy)
3
3
Poliisiopisto 3 - jatkokoulutuksessa (1986)
(Police Academy 3: Back in Training)
3
3
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
3
Kolme väriä: Sininen (1993)
(Trois couleurs: Bleu)
3
3
Harry Potter ja Azkabanin vanki (2004)
(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)
3
Hellyyteni kohde (1998)
(The Object of My Affection)
3
Unensieppaaja (2003)
(Dreamcatcher)
3
3
3
previous
1 ... 54 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja