Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ey73722
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ey73722 arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Maan asukkaiden kummalliset naimapuuhat (1999)
(The Mating Habits of the Earthbound Human)
5
Titanic (1997)
5
Envy - rakastettavat naapurit (2004)
(Envy)
5
High Fidelity - uskollinen äänentoisto (2000)
(High Fidelity)
5
Pähkähullu professori 2: Klumpit (2000)
(Nutty Professor II: The Klumps)
5
Good Night, and Good Luck. (2005)
5
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
5
Maverick (1994)
5
Apua, vaimoni on teurastaja! (1993)
(So I Married an Axe Murderer)
5
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
5
Mona Lisa Smile (2003)
5
Keisarikunta (2004)
5
Tyttöni mun 2 (1994)
(My Girl 2)
5
13 ja risat (2004)
(13 Going on 30)
5
Salainen ikkuna (2004)
(Secret Window)
5
Salainen agentti 007 Istanbulissa (1963)
(From Russia with Love)
5
Harold & Kumar - täydellisen hampurilaisen metsästys (2004)
(Harold & Kumar Go to White Castle)
5
Kreikkalainen naimakauppa (2002)
(My Big Fat Greek Wedding)
5
007 - Huominen ei koskaan kuole (1997)
(Tomorrow Never Dies)
5
Star Wreck: In the Pirkinning (2005)
5
1
... 41 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute