Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ey73722
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ey73722 arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Näyttämön kaunotar (2004)
(Stage Beauty)
5
Todellinen lady (2004)
(A Good Woman)
5
The Net - verkko kiristyy (1995)
(The Net)
5
Aprilin juhlat (2003)
(Pieces of April)
5
Wayne's World (1992)
5
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
5
Jätä se! Älä tuhlaa aikaasi vääriin miehiin (2009)
(He's Just Not That Into You)
5
Tunnit (2002)
(The Hours)
5
Koirankynnen leikkaaja (2004)
5
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
5
Hiljaiset sillat (1995)
(The Bridges of Madison County)
5
Mallioppilas (1998)
(Apt Pupil)
5
Kuolema pukee häntä (1992)
(Death Becomes Her)
5
Aina eka kerta (2004)
(50 First Dates)
5
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
5
Aikamatka (2003)
(Timeline)
5
The Birdcage - lainahöyhenissä (1996)
(The Birdcage)
5
Urban Legends - kauhutarinoita 2 (2000)
(Urban Legends: Final Cut)
5
Polly tuli kuvioihin (2004)
(Along Came Polly)
5
Kuinka hukata kundi 10 päivässä (2003)
(How to Lose a Guy in 10 Days)
5
1
... 39 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute