Yläpalkki
Yläpalkki
ey73722
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän ey73722 arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Stepfordin naiset (2004)
(The Stepford Wives)
6
6
Paha pukki (2003)
(Bad Santa)
6
Koti maailman laidalla (2004)
(A Home at the End of the World)
6
Kultakuume (1925)
(The Gold Rush)
6
6
6
Mela kateissa (2004)
(Without a Paddle)
6
Mantsurian kandidaatti (2004)
(The Manchurian Candidate)
6
6
6
6
Oldboy (2003)
(Oldeuboi)
6
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
6
Dynamiitti-Napoleon (2004)
(Napoleon Dynamite)
6
Uutisankkuri: Ron Burgundyn legenda (2004)
(Anchorman: The Legend of Ron Burgundy)
6
6
6
6
6
previous
1 ... 30 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja