Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ey73722
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ey73722 arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Forrest Gump (1994)
9
Vicky Cristina Barcelona (2008)
9
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
9
Yön ritari (2008)
(The Dark Knight)
9
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
9
Dogville (2003)
9
Trainspotting (1996)
9
Slummien miljonääri (2008)
(Slumdog Millionaire)
9
Moulin Rouge! (2001)
9
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
9
Jackie Brown (1997)
9
Shrek (2001)
9
Cubic (2002)
(Equilibrium)
9
Gran Torino (2008)
9
Reservoir Dogs (1992)
9
Memento (2000)
9
Blue in the Face (1995)
9
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
9
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
9
V niin kuin verikosto (2005)
(V for Vendetta)
9
1
2 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute