Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ey73722
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ey73722 arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
7
Karhuveljeni Koda (2003)
(Brother Bear)
7
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
7
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
7
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
7
Monster - Aileen Wuornos (2003)
(Monster)
7
Valamiesten ratkaisu (1957)
(12 Angry Men)
7
Rakkautta ennen auringonlaskua (2004)
(Before Sunset)
7
007 ja lupa tappaa (1989)
(Licence to Kill)
7
Tiikeriveljekset (2004)
(Deux frères)
7
007 vaaran vyöhykkeellä (1987)
(The Living Daylights)
6
Maria Full of Grace (2004)
6
Tulkki (2005)
(The Interpreter)
6
Dude, Where's My Car? (2000)
6
Parempi kuin Beckham (2002)
(Bend It Like Beckham)
6
Rocky IV (1985)
6
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
6
Armageddon (1998)
6
Rocky V (1990)
6
Minun Afrikkani (1985)
(Out of Africa)
6
1
... 19 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute