Yläpalkki
Yläpalkki
tuomas
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän tuomas arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
Ghost in the Shell (1995)
(Kôkaku Kidôtai)
8
8
8
8
Mitä nainen haluaa (2000)
(What Women Want)
8
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
8
8
8
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
8
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
8
2001: Avaruusseikkailu (1968)
(2001: A Space Odyssey)
8
8
Elämä on ihanaa (1997)
(As Good as It Gets)
8
8
Bumerangi (1992)
(Boomerang)
8
Hei, taas me lennetään! (1982)
(Airplane II: The Sequel)
8
8
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
8
8
previous
1 ... 8 ... 26
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja