Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tuomas
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tuomas arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tappava ase 2 (1989)
(Lethal Weapon 2)
7
Crocodile Dundee - krokotiilimies (1986)
(Crocodile Dundee)
7
Täysnuijat (1996)
(Kingpin)
7
007 ja kultainen silmä (1995)
(GoldenEye)
7
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
7
Peloista pahin (2002)
(The Sum of All Fears)
7
The Transporter - välittäjä (2002)
(The Transporter)
7
Tappava ase 4 (1998)
(Lethal Weapon 4)
7
Sala-ampuja (1993)
(Sniper)
7
Junakytät (1995)
(Money Train)
7
Julmia aikeita (1999)
(Cruel Intentions)
7
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
7
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
7
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
7
Häjyt (1999)
7
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
7
Philadelphia (1993)
7
Tuntematon uhka (1995)
(Outbreak)
7
Elukka (2001)
(The Animal)
7
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
7
1
... 19 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute