Yläpalkki
Yläpalkki
tuomas
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän tuomas arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Henkivartijat (2001)
(Livvakterna)
7
Koko potti (2000)
(The Whole Nine Yards)
7
7
7
7
7
Guru (2002)
(The Guru)
7
7
7
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
7
7
7
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
7
7
Delta-Jengi (1978)
(National Lampoon's Animal House)
7
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
7
7
Arizona Baby (1987)
(Raising Arizona)
7
Poliisiopisto 5 - tehtävä Miami Beach (1988)
(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach)
7
Poliisiopisto 4 - korttelipoliisit (1987)
(Police Academy 4: Citizens on Patrol)
7
previous
1 ... 15 ... 26
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja