Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tuomas
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tuomas arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Läheltä piti (1995)
(Wallace & Gromit in A Close Shave)
8
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
8
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
8
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
8
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
8
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
8
Colors - jengit (1988)
(Colors)
8
Gangs of New York (2002)
8
Traffic (2000)
8
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
8
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
8
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
8
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
8
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
8
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
8
Sairaan kaunis maailma (1997)
8
Blade (1998)
8
Monster's Ball (2001)
8
Joutilaat (2001)
8
Fucking Åmål (1998)
8
1
... 11 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute