Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
mth
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän mth arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Lopullinen ratkaisu (2001)
(Conspiracy)
6
Full Metal Jacket (1987)
5
Indiana Jones ja kristallikallon valtakunta (2008)
(Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull)
5
Speedy Gonzales - noin 7 veljeksen poika (1970)
5
Tähtien sota: Episodi III - Sithin kosto (2005)
(Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith)
5
Rautakauppias Uuno Turhapuro, presidentin vävy (1978)
5
Willow - suuri seikkailu (1988)
(Willow)
5
F/X - murha tilauksesta (1986)
(F/X - Murder by Illusion)
5
Shaft - kivikova dekkari (1971)
(Shaft)
5
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
5
Putkimiehen unelma (2002)
(Pipe Dream)
5
Uuno Epsanjassa (1985)
5
Babylon 5: Tie Babyloniin (1998)
(Babylon 5: In the Beginning)
5
Suuri sininen (1988)
(Le grand bleu)
5
Titan A.E. (2000)
5
One Hour Photo (2002)
5
Jurassic Park (1993)
5
Viimeinen mohikaani (1992)
(The Last of the Mohicans)
5
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
5
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
5
1
... 9 ...
13
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute