Yläpalkki
Yläpalkki
mth
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän mth arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
7
7
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
7
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
7
Purppuravyöhyke (1995)
(Crimson Tide)
7
7
Jeanne d'Arc (1999)
(Joan of Arc)
7
Lumisen joen mies (1982)
(The Man from Snowy River)
7
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
7
7
Neljät häät ja yhdet hautajaiset (1994)
(Four Weddings and a Funeral)
7
7
Egyptin prinssi (1998)
(The Prince of Egypt)
7
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
7
Tulilinjalla (1993)
(In the Line of Fire)
7
Ajaton rakkaus (2000)
(For All Time)
7
7
7
7
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
7
previous
1 ... 4 ... 13
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja