Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
mth
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän mth arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pearl Harbor (2001)
3
Kristuksen viimeinen kiusaus (1988)
(The Last Temptation of Christ)
3
007 - Kuolema saa odottaa (2002)
(Die Another Day)
"
Katsojia pidetään vähän tyhminä. Ei siis kovin hyvä elokuva.
"
3
Addams Family 2 (1993)
(Addams Family Values)
3
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
3
Sininen laguuni (1980)
(The Blue Lagoon)
3
Piano (1993)
(The Piano)
3
Joki (2001)
3
Kaappaus merellä (1992)
(Under Siege)
3
Kissaihmiset (1982)
(Cat People)
3
Marie Antoinette (2006)
"
Mitäänsanomaton ja pitkäveteinen elokuva.
"
3
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
2
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
2
Christine - tappaja-auto (1983)
(Christine)
2
Uinu, uinu lemmikkini (1989)
(Pet Sematary)
2
Van Helsing (2004)
2
Painajainen Elm Streetillä 2: Freddyn kosto (1985)
(A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge)
2
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
"
Roskaa.
"
2
Borat (2006)
(Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)
2
American Pie 2 (2001)
2
1
... 12
13
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute