Yläpalkki
Yläpalkki
baka_kaba
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän baka_kaba arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Beverly Hills kyttä III (1994)
(Beverly Hills Cop III)
5
5
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
5
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
5
5
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
5
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
5
5
Highlander II - paluu (1991)
(Highlander II: The Quickening)
4
4
4
4
4
Kuudes päivä (2000)
(The 6th Day)
4
3
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
3
Brooklynin vampyyri (1995)
(Vampire in Brooklyn)
3
3
3
Babylon 5: Sielujen virta (1998)
(Babylon 5: The River of Souls)
3
previous
1 ... 8 9
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja