Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
baka_kaba
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän baka_kaba arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Amadeus (1984)
7
Spider-Man - Hämähäkkimies (2002)
(Spider-Man)
7
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
7
Gladiaattori (2000)
(Gladiator)
7
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
7
Pahat pojat (1995)
(Bad Boys)
7
Alien 3 (1992)
(Alien³)
7
Minority Report (2002)
7
Arizona Baby (1987)
(Raising Arizona)
7
The Big Lebowski (1998)
7
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
7
Psyko (1960)
(Psycho)
7
Bullet in the Head (1990)
(Die xue jie tou)
7
Reservoir Dogs (1992)
7
Hulk (2003)
7
Dancer in the Dark (2000)
7
Kuka viritti ansan, Roger Rabbit? (1988)
(Who Framed Roger Rabbit)
7
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
7
American Pie (1999)
6
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
6
1
... 6 ...
9
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute