Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Laulava salapoliisi (2003)
(The Singing Detective)
4
Scary Movie (2000)
4
Lizzie McGuire: Popstar (2003)
(The Lizzie McGuire Movie)
4
Mestarit 3 (1996)
(D3: The Mighty Ducks)
4
Kukkia ja sidontaa (2004)
"
Mikä tästä tekee komedian?
"
4
Scary Movie 3 (2003)
4
Elektra (2005)
4
40 v. ja neitsyt (2005)
(The 40 Year Old Virgin)
4
Lottovoittaja UKK Turhapuro (1976)
4
High School Musical 2 (2007)
"
Ensimmäinen oli vielä viihdyttävä kun oli sitä ennen kääntänyt pään sopivaan asentoon. Jatko-osasta on jotenkin saatu vielä muovisempi.
"
4
Super Size Me (2004)
4
Perjantai on pahin (2003)
(Freaky Friday)
4
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
4
Riot On! (2004)
4
Uuno Turhapuro, Suomen tasavallan herra presidentti (1992)
4
Hal ja iso rakkaus (2001)
(Shallow Hal)
"
Vai että "satakiloinen". Vaikka loppu olikin kaunis ja ihana, oli alkupuoli loukkaavaakin loukkaavampi.
"
4
Wayne's World 2 (1993)
4
Riisuttu mies (2006)
"
Voi pettymys... Samuli Edelman, josta yleensä pidän, lässyttävänä idioottina ei oikein jaksa naurattaa eikä itkettää.
"
4
Mortal Kombat 2: Hävitys (1997)
(Mortal Kombat: Annihilation)
4
Kolme miestä ja pikkuneiti (1990)
(3 Men and a Little Lady)
4
1
... 38 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute