Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
6
Levottomat (2000)
6
The Matrix Reloaded (2003)
6
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
6
Kreikkalainen naimakauppa (2002)
(My Big Fat Greek Wedding)
6
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
6
Cocktail (1988)
6
Kuuma tanssi (1987)
(Dirty Dancing)
6
Monster - Aileen Wuornos (2003)
(Monster)
6
Pakko olla in (1999)
(Never Been Kissed)
6
Peter Pan (2003)
6
Kiviset ja Soraset (1994)
(The Flintstones)
6
Lastentarhan kyttä (1990)
(Kindergarten Cop)
6
Animatrix: Pojan tarina (2003)
(Kid's Story)
6
Heinähattu ja Vilttitossu (2002)
6
Lomalla (2000)
6
Dumbo (1941)
6
Villi tusina (2003)
(Cheaper by the Dozen)
6
Suin päin suhteeseen (1997)
(Fools Rush In)
6
Tuhkimo (1950)
(Cinderella)
6
1
... 31 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute