Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
7
Unensieppaaja (2003)
(Dreamcatcher)
7
Firma (1993)
(The Firm)
7
The Birdcage - lainahöyhenissä (1996)
(The Birdcage)
7
Ötökän elämää (1998)
(A Bug's Life)
7
Uuno Epsanjassa (1985)
7
Tequila Sunrise - vaarallinen sekoitus (1988)
(Tequila Sunrise)
7
Mestarit 2 (1994)
(The Mighty Ducks 2)
7
Uuno Turhapuro muuttaa maalle (1986)
7
Uuno Turhapuro, herra Helsingin herra (1991)
7
Karhuveljeni Koda (2003)
(Brother Bear)
7
Harry Potter ja Azkabanin vanki (2004)
(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)
7
Bringing Down the House - Elämä on laiffii (2003)
(Bringing Down the House)
7
Stuck On You (2003)
7
Aina eka kerta (2004)
(50 First Dates)
7
That Thing You Do! (1996)
7
Hylättyjen vaimojen kerho (1996)
(The First Wives Club)
7
Hurmaava joukkoitsemurha (2000)
7
Järki ja tunteet (1995)
(Sense and Sensibility)
7
Mutta mitä tapahtui joulupukille 2 (2002)
(The Santa Clause 2)
7
1
... 21 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute