Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
"
Oi se poika oli niin söpö. Jos aivan totta puhutaan, niin eihän tämä enää jaksa naurattaa, mutta silloin joskus lapsena...
"
7
Beetlejuice (1988)
"
Jotain aivan käsittämätöntä. Sen piti lehden mukaan olla kauhua joka piti katsoa äidiltä salaa. Sitten nauroikin aivan kippurassa .
"
7
Casper (1995)
7
Riemukupla rullaa taas (1974)
(Herbie Rides Again)
7
102 Dalmatialaista (2000)
(102 Dalmatians)
7
Beethoven (1992)
7
Lancelot - ensimmäinen ritari (1995)
(First Knight)
7
Atlantis - kadonnut kaupunki (2001)
(Atlantis: The Lost Empire)
7
Ong-bak - kadonneen patsaan metsästys (2003)
(Ong-bak)
7
Keisarin uudet kuviot (2000)
(The Emperor's New Groove)
7
Addams Family 2 (1993)
(Addams Family Values)
7
Lassie (1994)
7
Rölli ja metsänhenki (2001)
7
A Man Apart (2003)
7
Ihmemaa Oz (1939)
(The Wizard of Oz)
7
Tyttöni mun (1991)
(My Girl)
7
Sinussa on se jokin (1999)
(She's All That)
7
Gothika (2003)
"
Oletusarvoa parempi, varsinkin näyttelijänsuoritusten osalta.
"
7
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
7
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
7
1
... 17 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute