Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Aladdin (1992)
8
The Matrix Revolutions (2003)
8
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
8
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
8
Sideways (2004)
8
Eyes Wide Shut (1999)
8
Cyclomania (2001)
8
Koko potti (2000)
(The Whole Nine Yards)
8
Juoksuhaudantie (2004)
8
E.T. the Extra-Terrestrial (1982)
8
Vares - yksityisetsivä (2004)
8
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
8
Sotilas Jane (1997)
(G.I. Jane)
8
Fight Club (1999)
8
Kesken jäänyt elämä (2005)
(An Unfinished Life)
8
Poika ja ilves (1999)
8
Kuka viritti ansan, Roger Rabbit? (1988)
(Who Framed Roger Rabbit)
8
Mickybo and Me (2004)
8
Pähkähullu professori (1996)
(The Nutty Professor)
8
Nemoa etsimässä (2003)
(Finding Nemo)
8
1
... 15 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute