Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Juno (2007)
10
FC Venus (2005)
10
Running Scared (2006)
10
A Love Song for Bobby Long (2004)
10
Lauantai-illan huumaa (1977)
(Saturday Night Fever)
10
Grease (1978)
"
Hihihii, loistava.
"
10
V niin kuin verikosto (2005)
(V for Vendetta)
10
Hot Fuzz (2007)
10
Pan's Labyrinth (2006)
(El laberinto del fauno)
10
Lord of War (2005)
10
American Graffiti - svengijengi '62 (1973)
(American Graffiti)
10
Tyttö sinä olet tähti (2005)
10
Mutta mitä tapahtui joulupukille? (1994)
(The Santa Clause)
9
Kahlekuningas (2002)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
The Blues Brothers (1980)
9
Trainspotting (1996)
9
Die Hard 4.0 (2007)
(Live Free or Die Hard)
9
Pitkät kihlajaiset (2004)
(Un long dimanche de fiançailles)
"
Kuinka onkaan saatu tuollaisesta elokuvasta niin positiivinen!
"
9
The School of Rock (2003)
9
1 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute