Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Moonshot
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Moonshot arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Muskettisoturi (2001)
(The Musketeer)
6
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
6
Hei, me lennetään! (1980)
(Airplane!)
6
Exit Wounds (2001)
"
Perus Seagalia
"
6
Blue Velvet - ja sinisempi oli yö (1986)
(Blue Velvet)
6
The Believer - täynnä vihaa (2001)
(The Believer)
6
Kingdom of Heaven - taivas maan päällä (2005)
(Kingdom of Heaven)
6
Signs (2002)
6
I, Robot (2004)
"
Kyllähän sitä tietokoneella saa hienoa aikaan, mutta elokuvaan olisi kaivannut rutkasti lisää omaperäisyyttä. Perus Hollywood-kassamagneetti.
"
6
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
6
WALL-E (2008)
6
Iwo Jima (1949)
(Sands of Iwo Jima)
6
Gothika (2003)
6
Super Size Me (2004)
6
Ampiainen (2003)
(Wasp)
6
King Kong (2005)
6
Domino (2005)
6
Goodbye Lenin! (2003)
(Good Bye Lenin!)
6
Valomerkin jälkeen (2001)
(One Night at McCool's)
6
Seikkailija Thomas Crown (1999)
(The Thomas Crown Affair)
6
1
... 41 ...
59
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute