Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Lämäri (1977)
(Slap Shot)
8
2 Fast 2 Furious (2003)
8
Signs (2002)
8
Windtalkers (2002)
8
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
8
Pekka ja Pätkä sammakkomiehinä (1957)
8
Shrek 2 (2004)
8
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
8
Predator 2 - saalistaja (1990)
(Predator 2)
8
Scary Movie (2000)
8
Wayne's World (1992)
8
Mortal Kombat (1995)
8
Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth (2000)
8
Rambo: Taistelija 3 (1988)
(Rambo III)
8
Phone Booth (2002)
8
Tuhon tiellä (2000)
(The Way of the Gun)
8
Rush Hour - rankka pari (1998)
(Rush Hour)
8
Hellboy (2004)
8
Showtime (2002)
8
Stuart Little (1999)
8
1
... 9 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute