Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Häjyt (1999)
8
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
8
Mad Max 3 - ukkosmyrsky (1985)
(Mad Max Beyond Thunderdome)
8
Blade (1998)
8
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
8
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
8
Purppuravyöhyke (1995)
(Crimson Tide)
8
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
8
Auringon kyyneleet (2003)
(Tears of the Sun)
8
Nemoa etsimässä (2003)
(Finding Nemo)
8
Ransom - lunnaat (1996)
(Ransom)
8
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
8
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
8
Fight Club (1999)
8
Garden State (2004)
8
Seitsemän (1995)
(Se7en)
8
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
8
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
8
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
8
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
8
1
... 7 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute