Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pahat pojat (2003)
7
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
7
Herkules (1997)
(Hercules)
7
Armageddon (1998)
7
Agenttikokelas (2003)
(The Recruit)
7
Hulk (2003)
7
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
7
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
7
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
7
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
7
American Pie 2 (2001)
7
Deep Impact (1998)
7
The Patriot - patriootti (1998)
(The Patriot)
7
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
7
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
7
Bad Luck Love (2000)
7
Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993)
7
Driven (2001)
7
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
7
Salasana: Swordfish (2001)
(Swordfish)
7
1
... 19 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute