Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Herra Deeds (2002)
(Mr. Deeds)
7
Bring It On - anna palaa! (2000)
(Bring It On)
7
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
7
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
7
Stuart Little 2 (2002)
7
Hakkerit (1995)
(Hackers)
7
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
7
Rukajärven tie (1999)
7
Peloista pahin (2002)
(The Sum of All Fears)
7
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
7
Rush Hour 2 (2001)
7
Blade Runner (1982)
7
Sala-ampuja (1993)
(Sniper)
7
The Italian Job (2003)
7
Vihollisen keskellä (2001)
(Behind Enemy Lines)
7
8 mm - kahdeksan millimetriä (1999)
(8MM)
7
Kuolleiden runoilijoiden seura (1989)
(Dead Poets Society)
7
Twister (1996)
7
Pako Alcatrazista (1979)
(Escape from Alcatraz)
7
Dick Tracy (1990)
7
1
... 17 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute