Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
5
Jeanne d'Arc (1999)
(Joan of Arc)
"
Milla Jovovich vaikka yleensä onkin ihan ok näyttelijä ärsytti tässä ihan suunnattomasti. Joutui jopa välistä laittamaan äänet pois, että pystyi katsomaan rauhassa siltä kirkumiselta. Ihan näyttäviä sotakohtauksia mistä nämä muutamat pisteet.
"
5
Broken Arrow - operaatio erämaassa (1996)
(Broken Arrow)
5
Kova sade (1998)
(Hard Rain)
5
Uneton Seattlessa (1993)
(Sleepless in Seattle)
5
Killing Zoe (1994)
5
Darkman II: The Return of Durant (1994)
5
Mortal Kombat 2: Hävitys (1997)
(Mortal Kombat: Annihilation)
5
Tappajahai 3 (1983)
(Jaws 3-D)
5
Batman & Robin (1997)
5
Bloodsport - viimeiseen asti (1988)
(Bloodsport)
"
Jos jätetään kaikki vuorosanat ja muut lässytykset pois ja keskitytään ainoastaan taistelukohtauksiin niin kyllä tämän katsoo.. Leffan pitää olla tietysti leikkaamaton, ja suosittelen pikakelauksesta n. 80% leffasta.
"
5
Doc Hollywood (1991)
5
Waterworld (1995)
5
Wayne's World (1992)
5
Kickboxer (1989)
5
Wing Commander (1999)
5
2 Fast 2 Furious (2003)
5
2001 - avaruussekoilu (2000)
(2001: A Space Travesty)
5
Mortal Kombat (1995)
5
Täydellinen sotilas (1992)
(Universal Soldier)
5
1
... 45 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute