Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
8
Casino (1995)
8
Scratch (2001)
8
Kuin raivo härkä (1980)
(Raging Bull)
8
Vaikeasti tapettava (1990)
(Hard to Kill)
"
Ehkä paras Seagal leffa.
"
8
Dazed and Confused - surutta sekaisin (1993)
(Dazed and Confused)
8
Stand by Me - viimeinen kesä (1986)
(Stand by Me)
8
Salaliittoteoria (1997)
(Conspiracy Theory)
8
Bambi (1942)
8
Star Trek: Ensimmäinen yhteys (1996)
(Star Trek: First Contact)
8
Starsky & Hutch (2004)
8
American Graffiti - svengijengi '62 (1973)
(American Graffiti)
"
Huikeaa! :)
"
8
Pelastakaa Grace (2000)
(Saving Grace)
8
Susien klaani (2001)
(Le pacte des loups)
8
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
8
Strange Days (1995)
8
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
8
Event Horizon - viimeinen horisontti (1997)
(Event Horizon)
8
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
8
Uuno Turhapuro muuttaa maalle (1986)
8
1
... 4 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute