Yläpalkki
Yläpalkki
homegrown
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
7
21 grammaa (2003)
(21 Grams)
7
7
Suuri sininen (1988)
(Le grand bleu)
7
7
Asterix ja Obelix - tehtävä Kleopatra (2002)
(Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre)
7
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
7
7
7
7
7
Final Fantasy (2001)
(Final Fantasy: The Spirits Within)
7
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
7
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
7
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
7
Araknofobia (1990)
(Arachnophobia)
7
Kaunis mieli (2001)
(A Beautiful Mind)
7
7
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
7
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
7
previous
1 ... 25 ... 53
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja