Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Wild Wild West (1999)
7
Star Trek V: Viimeisellä rajalla (1989)
(Star Trek V: The Final Frontier)
7
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
7
Star Trek IV: Aikamatka (1986)
(Star Trek IV: The Voyage Home)
7
Auringon valtakunta (1987)
(Empire of the Sun)
7
Ankronikka: Kadonneen lampun metsästäjät (1990)
(DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp)
7
Star Trek VI: Tuntematon maa (1991)
(Star Trek VI: The Undiscovered Country)
7
007 - Erittäin salainen (1981)
(For Your Eyes Only)
7
007 - Elät vain kahdesti (1967)
(You Only Live Twice)
7
Pieni merenneito (1989)
(The Little Mermaid)
7
Rukajärven tie (1999)
7
Alcatraz - kohtaloni (1995)
(Murder in the First)
7
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
7
Jackie Brown (1997)
7
Terminaali (2004)
(The Terminal)
7
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
7
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
7
American Beauty (1999)
7
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
7
Amores perros (2000)
7
1
... 22 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute