Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kill Bill: Vol. 1 (2003)
8
American History X (1998)
8
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
8
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
8
Platoon - nuoret sotilaat (1986)
(Platoon)
8
Boogie Nights (1997)
8
Piina (1990)
(Misery)
8
Akira (1988)
8
The Princess Blade (2001)
(Shura Yukihime)
8
Häjyt (1999)
8
Paha poliisi (1992)
(Bad Lieutenant)
8
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
8
Traffic (2000)
8
Ilmestyskirja. Nyt (1979)
(Apocalypse Now)
8
Valtikka (2001)
(The Score)
8
Taistelija (1982)
(First Blood)
8
The Running Man - juokse tai kuole (1987)
(The Running Man)
7
Leaving Las Vegas (1995)
7
Näkymätön vihollinen (1992)
(Patriot Games)
7
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
7
1
... 12 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute