Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Karma
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Karma arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dogma (1999)
7
Purppuravyöhyke (1995)
(Crimson Tide)
7
The Patriot - patriootti (1998)
(The Patriot)
7
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
7
Urban Legend - kauhutarinoita (1998)
(Urban Legend)
7
Aivokuollut (1992)
(Braindead)
7
Godzilla (1998)
7
Scary Movie (2000)
7
Tiikerin oma elokuva (2000)
(The Tigger Movie)
7
RoboCop (1987)
7
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
6
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
6
Rocky IV (1985)
6
Signs (2002)
6
Daylight - paniikki tunnelissa (1996)
(Daylight)
6
Eraser - suojelija (1996)
(Eraser)
6
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
6
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
6
Anakonda (1997)
(Anaconda)
6
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
6
1
... 6
7
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute