Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
nemo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän nemo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Taxi (1998)
8
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
8
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
8
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
8
Olimme sotilaita (2002)
(We Were Soldiers)
8
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
8
Scarface - Arpinaama (1983)
(Scarface)
8
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
8
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
8
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
8
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
8
Armageddon (1998)
7
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
7
2 Fast 2 Furious (2003)
7
Resident Evil (2002)
7
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
7
Demolition Man (1993)
7
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
7
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
7
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
7
1
2
3
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute