Yläpalkki
Yläpalkki
panzer
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän panzer arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
10
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
10
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
10
Suuri gangsterisota (1984)
(Once Upon a Time in America)
10
10
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
10
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
10
Hohto (1980)
(The Shining)
10
10
10
Kadonneen aarteen metsästäjät (1981)
(Raiders of the Lost Ark)
10
10
10
10
Brianin elämä (1979)
(Life of Brian)
10
10
10
10
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
10
Psyko (1960)
(Psycho)
10
1 ... 26
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja