Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Cubic (2002)
(Equilibrium)
8
Team America - maailman poliisi (2004)
(Team America: World Police)
8
Crash (2004)
8
Philadelphia (1993)
8
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
8
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
8
Phone Booth (2002)
8
Lentäjä (2004)
(The Aviator)
8
Forrest Gump (1994)
8
Boondock Saints: Etelä-Bostonin enkelit (1999)
(The Boondock Saints)
8
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
8
Eastern Promises (2007)
8
American Graffiti - svengijengi '62 (1973)
(American Graffiti)
8
Piano (1993)
(The Piano)
8
Traffic (2000)
8
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
8
Metallica: Some Kind of Monster (2004)
8
Loisto (1996)
(Shine)
8
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
8
Mulholland Drive (2001)
8
1
... 8 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute