Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kahden viikon iskuaika (2002)
(Two Weeks Notice)
4
The Real McCoy (1999)
4
Kaappaus raiteilla (1995)
(Under Siege 2: Dark Territory)
4
Rocky V (1990)
4
Windtalkers (2002)
4
Little Nicky (2000)
4
Tissitohtorit (1997)
(Breast Men)
4
Pirates of the Caribbean: Kuolleen miehen kirstu (2006)
(Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)
4
Sex and the City - sinkkuelämää (2008)
(Sex and the City)
4
Perjantai 13. päivä (1980)
(Friday the 13th)
4
xXx 2: The Next Level (2005)
(xXx: State of the Union)
4
Ultraviolet (2006)
4
Tenacious D: Maailman paras rokkibändi (2006)
(Tenacious D in The Pick of Destiny)
4
Pirates of the Caribbean: Maailman laidalla (2007)
(Pirates of the Caribbean: At Worlds End)
4
Hulk (2003)
4
Ghost Rider - aaveajaja (2007)
(Ghost Rider)
4
Bats (1999)
4
Darkman II: The Return of Durant (1994)
4
Bandits - pankkirosvot (2001)
(Bandits)
4
Doom (2005)
4
1
... 45 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute