Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Paranoia (2007)
(Disturbia)
5
Seis! Tai mamma ampuu (1992)
(Stop! Or My Mom Will Shoot)
5
Timecop (1994)
5
Danny the Dog (2005)
5
Air America (1990)
5
Rambo: Taistelija 2 (1985)
(Rambo: First Blood Part II)
5
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
5
Operaatio Rescue Dawn (2006)
(Rescue Dawn)
5
Conan Barbaari (1982)
(Conan the Barbarian)
5
My Super Ex - vaarallinen tyttöystävä (2006)
(My Super Ex-Girlfriend)
5
Poseidon (2006)
5
Todistettavasti elossa (2000)
(Proof of Life)
5
Panssarilaiva Potemkin (1925)
(Bronenosets Potyomkin)
5
Sairaan kaunis maailma (1997)
5
Air Force One (1997)
5
Peloista pahin (2002)
(The Sum of All Fears)
5
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
5
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
5
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
5
Alien vs. Predator (2004)
(AVP: Alien vs. Predator)
5
1
... 41 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute