Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
8
Jackie Brown (1997)
8
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
8
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
8
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
8
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
8
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
8
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
8
Blow (2001)
8
Identity (2003)
"
Oikein loistava thrilleri. Säikäytysmomentteja ihan kivasti, mutta lopussa vähän lässähtää.
"
8
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
8
Star Wreck: In the Pirkinning (2005)
8
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
8
Kuolleiden runoilijoiden seura (1989)
(Dead Poets Society)
8
Saw (2004)
8
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
8
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
8
Maailmojen sota (2005)
(War of the Worlds)
8
Million Dollar Baby (2004)
8
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
8
1
... 4 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute