Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Araknofobia (1990)
(Arachnophobia)
6
Hartin sota (2002)
(Hart's War)
6
007 - Kuolema saa odottaa (2002)
(Die Another Day)
6
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
6
The Beach (2000)
6
Twin Warriors (1993)
(Tai ji zhang san feng)
6
Insomnia (2002)
6
Tappava ase 4 (1998)
(Lethal Weapon 4)
6
Unohdetut (2004)
(The Forgotten)
6
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
6
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
6
Valtikka (2001)
(The Score)
6
Vaalit (1999)
(Election)
6
Scream (1996)
6
Kulmien viilein kundi (2002)
(The New Guy)
6
Scary Movie (2000)
6
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
6
Showtime (2002)
6
Kourallinen dynamiittia (1970)
(Two Mules for Sister Sara)
6
Aidosti outoa (2006)
(Stranger Than Fiction)
6
1
... 30 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute