Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Sneakers (1992)
7
Bound (1996)
7
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
7
25th Hour - viimeinen ilta (2002)
(25th Hour)
7
Vaarallinen romanssi (1959)
(North by Northwest)
7
Maahan, senkin hölmö! (1971)
(Giù la testa)
7
Tiskirotat II (2006)
(Clerks II)
7
The Proposition - ehdotus (2005)
(The Proposition)
7
Da Vinci -koodi (2006)
(The Da Vinci Code)
7
Mr. & Mrs. Smith (2005)
7
Vares - yksityisetsivä (2004)
7
Brokeback Mountain (2005)
7
Kauna (2004)
(The Grudge)
7
History of Violence - tarina väkivallasta (2005)
(A History of Violence)
7
Lemony Snicketin Surkeiden sattumusten sarja (2004)
(Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events)
7
300 (2006)
7
Syriana (2005)
7
Superman Returns (2006)
7
Rocky Balboa (2006)
7
Silmänkääntäjä (2006)
(The Illusionist)
7
1
... 20 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute