Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Karate Kid (1984)
(The Karate Kid)
7
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
7
Deep Blue Sea (1999)
7
The Big Lebowski (1998)
7
Fucking Åmål (1998)
7
Gangs of New York (2002)
7
Uinu, uinu lemmikkini (1989)
(Pet Sematary)
7
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
7
Out of Sight - mieletön juttu (1998)
(Out of Sight)
7
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
7
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
7
Tappajahai (1975)
(Jaws)
7
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
7
Das Experiment (2001)
7
The Running Man - juokse tai kuole (1987)
(The Running Man)
7
Bram Stokerin Dracula (1992)
(Dracula)
7
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
7
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
7
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
7
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
7
1
... 12 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute