Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
moniq
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän moniq arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Percy Jackson: Salamavaras (2010)
(Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief)
3
Kolme miestä ja baby (1987)
(3 Men and a Baby)
3
Big - isoksi yhdessä yössä (1988)
(Big)
3
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
3
Muumio (1999)
(The Mummy)
3
007 - Erittäin salainen (1981)
(For Your Eyes Only)
3
Braveheart - taipumaton (1995)
(Braveheart)
3
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
3
Wild Wild West (1999)
3
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
3
Nyt bailataan (1998)
(Can't Hardly Wait)
3
Beverly Hills kyttä III (1994)
(Beverly Hills Cop III)
3
Hei, kuka puhuu nyt? (1993)
(Look Who's Talking Now)
3
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
3
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
3
Pearl Harbor (2001)
3
The Descendants (2011)
3
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
3
Air Force One (1997)
3
Pelastakaa Sarah Cain (2007)
(Saving Sarah Cain)
3
1
... 20 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute