Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
moniq
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän moniq arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mona Lisa Smile (2003)
9
Kivenpyörittäjän kylä (1995)
9
Onnen maa (1993)
9
Julmia totuuksia (2000)
(Things You Can Tell Just by Looking at Her)
9
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
9
WALL-E (2008)
9
Ei minua kukaan rakasta (2005)
(Je ne suis pas là pour être aimé)
9
Selviytyminen (2012)
(Lo imposible)
9
Stockholm East (2011)
(Stockholm Östra)
9
Wallander: Kylähullu (2005)
(Wallander: Byfånen)
9
Tyttö sinä olet tähti (2005)
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Gran Torino (2008)
8
Pao's story (2006)
(Chuyen cua Pao)
8
Toy Story 3 (2010)
8
Aina eka kerta (2004)
(50 First Dates)
8
The Holiday (2006)
8
Ei omena kauas putoa (2005)
(The Thing About My Folks)
8
Hobitti - Odottamaton matka (2012)
(The Hobbit: An Unexpected Journey)
8
Irene Huss: Tatuoitu torso (2007)
(Irene Huss - Tatuerad torso)
8
1
2 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute