Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
moniq
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän moniq arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
4
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
4
Hook - Kapteeni Koukku (1991)
(Hook)
4
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
4
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
4
Guru (2002)
(The Guru)
4
Hot Rod (2007)
4
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
4
The Day After Tomorrow (2004)
4
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
4
The Best Exotic Marigold Hotel (2011)
4
Farce of the Penguins (2007)
"
Nauratti lähinnä karski kielenkäyttö, ja ei aina sekään...
"
4
Bodyguard (1992)
(The Bodyguard)
4
Not Another Teen Movie (2001)
4
Bring It On - anna palaa! (2000)
(Bring It On)
4
Hei, me lennetään! (1980)
(Airplane!)
4
Waiting - luuserit liemessä (2005)
(Waiting...)
4
Haamujengi 2 (1989)
(Ghostbusters 2)
4
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
4
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
4
1
... 17 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute