Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
9
Ronin (1998)
9
Kovaotteiset miehet (1971)
(The French Connection)
9
Butch ja Kid - auringonlaskun ratsastajat (1969)
(Butch Cassidy and the Sundance Kid)
9
Mies vailla menneisyyttä (2002)
9
Big Fish (2003)
9
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
9
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
9
Psyko (1960)
(Psycho)
9
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
9
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
9
Joki (2001)
9
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
9
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
9
Scratch (2001)
9
Million Dollar Baby (2004)
9
Human Traffic - viikonloppu on täällä (1999)
(Human Traffic)
8
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
8
007 - Huominen ei koskaan kuole (1997)
(Tomorrow Never Dies)
8
Hero (2002)
(Ying xiong)
8
1
... 9 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute